Kąpielowe kule do kąpieli Mini U – jak prawidło ich używać?

Kąpielowe kule do kąpieli Mini U – jak prawidło ich używać?

Kąpiel powinna być dobrą zabawą! Taką w której każdy bawi się doskonale bez względu na wiek. Dlatego poznajcie produkty, które sprawiają, że Wasza kąpielowa przygoda stanie się fanatyczną imprezą z niezwykłymi kulami w roli głównej.

Bomby do kąpieli to gadżet, który wielu z Was jest dobrze znany. Te w standardowej formie są w postaci kolorowych kul do kąpieli, które po wrzuceniu do wody musują i zmieniają jej kolor. Z czasem jednak nawet ulubiony kolor może stać się monotonny. Jak zatem sprawić by kąpiel dziecka stała się znów wspaniałą przygodą? Jest na to rozwiązanie! Niesamowite tęczowe chmurki, ogon syreny czy kosmiczna rakieta to jedyne takie produkty, które po wrzuceniu do wody tworzą niezwykłe wzory. 

Jak używać kul do kąpieli?

Jednak kąpielowe bomby bywają czasem kapryśne. Może zdarzyć się, że po wrzuceniu do wody efekt nie jest taki jaki widzieliście na zdjęciu. Sprawdźcie, jak temu zaradzić, bo obiecujemy, że to nie jest magia! W końcu nadszedł czas na szaloną zabawę z tęczowym wirem w roli głównej. 

Kule do kąpieli stworzone są z myślą o najmłodszych, więc sposób ich użytkowania nie jest skomplikowany, trzeba jednak pamiętać o kilku zasadach. 
Aby każda z kul do kąpieli mogła się prawidłowo rozpuścić i płynąć po wodzie uzyskując magiczne wiry musi być wrzucona do czystej, ciepłej wody – bez innych płynów czy olejków. To podstawowa zasada, o której musicie pamiętać. Jeśli kula do kąpieli po wrzuceniu do wody będzie miała kontakt z innymi płynami starci swoje właściwości i może przestać prawidłowo się rozpuszczać. Wynika to z reakcji kwasowo zasadowej która zachodzi podczas rozpuszczania kolorowej kulki do kąpieli.

Dlatego pamiętajcie, by wrzucić je na początku kąpielowej przygody!

Codzienna zabawa

Jeśli już poznaliście przepis na udaną podwodną zabawę to pamiętajcie, że bez obaw wszystkie kąpielowe kule możecie używać codziennie. Są przeznaczone dla ultradelikatnej skóry dziecka, a ukryte w nich olejki dodatkowo nawilżą i odżywią skórę Waszego malucha.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl