Kredki do wanny

Nie od dziś wiadomo, że dzieci najlepiej uczą się poprzez zabawę. Większość maluchów uwielbia długie kąpiele w wannie, warto więc to wykorzystać, aby  nauczyć ich nowych umiejętności. Pomocne tu będą specjalne kredki przeznaczone do malowania w wannie czy po kafelkach, które są całkowicie bezpieczne dla dziecka, a także łatwe w usunięciu z powierzchni.

Jak zamienić zwykłą kąpiel w kreatywne wyzwanie?

Dzieci uwielbiają kąpiele, przede wszystkim ze względu na możliwość zabawy w wodzie. Ciekawym urozmaiceniem codziennej higieny będą kolorowe kredki  do wanny (opakowanie zawiera 5 kolorów). Przy ich pomocy można malować zarówno wannę, jak i kafelki. Dziecko może pobudzić swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc przy tym swój własny, wodny świat. Takie kredki wykonane zostały z bezpiecznych dla dziecka materiałów. Nie powodują alergii, nie ma też większych trudności z ich usunięciem z pomalowanych powierzchni. Zgodnie z zaleceniami producenta kredki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Kredki do malowania w wannie - wygoda i bezpieczeństwo

Wiele maluchów, które choć raz zaznały kąpieli z tymi wyjątkowymi kredkami, bardzo często od razu po wejściu do wanny prosi rodziców o ich podanie. Kredki mają dość intensywne kolory, dzięki czemu tworzone przy ich pomocy obrazy są bardzo wyraziste, co zachęca dziecko do dalszego tworzenia. Ich cena nie jest wygórowana, dodatkowo wystarczają na wiele dni intensywnej wodnej zabawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium