Black friday, cyber monday - dlaczego warto szukać okazji?

Black friday, cyber monday - dlaczego warto szukać okazji?

Czarny piątek i cyberponiedziałek to coraz popularniejsze w Polsce wydarzenia. Przypadają one na ostatni piątek listopada i kolejny po nim poniedziałek. Wywodzą się one ze Stanów Zjednoczonych. Podczas tych dni, okalających amerykańskie Święto Dziękczynienia, sklepy oferują różnorakie zniżki dla swoich klientów, czasem sięgające nawet 70% ceny. Poza tym, bardzo często są otwarte dłużej, aby klienci mogli dokonać upragnionych zakupów.

Co jest szczególnego w tych dniach?

Podczas tych dwóch dni warto pomyśleć przyszłościowo i zakupić prezenty dla najbliższych z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Pozwala to zaoszczędzić wiele pieniędzy, ponieważ wiele rzeczy możemy kupić za ułamek ceny. Pozwala to również na zrobienie świątecznych zakupów o wiele wcześniej, dzięki czemu nie będziemy zmuszeni do poszukiwania prezentów przed samą Wigilią, gdzie półki sklepów są praktycznie puste. Dokonanie zakupów 27/30 listopada pozwala nam na spokojne zaplanowanie nadchodzących świąt, bez konieczności szukania prezentów na ostatnią chwilę, co jest szczególnie ważne podczas obecnej sytuacji, czyli pandemii koronawirusa SARS-COV-2, ponieważ nie możemy być pewni co do przyszłego dostępu do artykułów sklepowych. Wiele sklepów internetowych, w tym nasz, zapewnia dostawę do domu bądź do pobliskiego paczkomatu, dzięki czemu możesz komfortowo nabyć wybrane produkty. Przeceny w sieci, praktykowane głównie podczas cyber monday, w tym wyjątkowym roku wydają się być szczególnie atrakcyjne, ponieważ wiele ludzi w obawie o własne zdrowie i życie będzie dokonywało jak największej ilości zakupów online.

Warto na bieżąco obserwować oferty interesujących nas sklepów, ponieważ możemy pozytywnie zaskoczyć się oferowanymi przez nie promocjami. Bardzo prawdopodobne, że produkt z naszej listy życzeń jest akurat w bardzo atrakcyjnej cenie, która może skłonić nas do zakupu. Przegapienie produktu, który podczas przecen kosztuje namiastkę bazowej ceny nie jest dla nikogo przyjemnym doświadczeniem. Kolejnym aspektem jest to, że cybernetyczny poniedziałek i czarny piątek to jedyne dni w roku, kiedy sklepy wprowadzają przeceny na masową skalę, dlatego warto właśnie wtedy dokonywać zakupów, szczególnie podczas obecnej niepewnej sytuacji na świecie.

Co przygotowaliśmy dla Was?

W trosce o naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Jednym z jej elementów jest rabat na wszystkie kosmetyki, wynoszący aż 25%! Jest to tylko namiastka naszych przyszłych promocji. Więcej informacji o nich będzie przekazywane za pomocą naszego newslettera, dlatego zachęcamy do zapisania się do niego.

Podczas całego promocyjnego weekendu, będziemy natychmiastowo informować o naszych promocjach osoby zapisane do naszego newslettera. Przygotowaliśmy wiele niespodzianek, które są bardzo atrakcyjne dla naszych kupujących, dlatego szczególnie teraz warto zwrócić uwagę na nasze oferty. Nasza uwaga powinna być skupiona na wszystkich z naszych kategorii, jakimi są:

  • produkty do kąpieli
  • produkty do włosów
  • szczotki
  • mini produkty

Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony, ponieważ regularnie będą dodawane tam atrakcyjne promocje na wszelakiej maści produkty. Pozwala to zaoszczędzić znaczne sumy pieniędzy. Zapraszamy do dokonywania zakupów z naszej oferty podczas ostatniego, przedłużonego weekendu listopada.

Co zrobić w razie nietrafionego prezentu?

Nie musisz przejmować się tym, że zakupiony u nas towar będzie bezzwrotny. Dokonując zakupów w naszym sklepie, przysługuje Ci prawo do zwrotu i reklamacji, z racji samego bycia konsumentem. Dokonywane są one na zwyczajnych warunkach, co oznacza, że masz 14 dni na jego zwrot. W przypadku nietrafionego prezentu, masz wolną rękę odnośnie odstąpienia od umowy i zwrotu produktu, dlatego warto nie oszczędzać podczas wyboru towarów zakupowanych podczas czarnego piątku i cybernetycznego poniedziałku. Pozwala to nam eksperymentować odnośnie wybrania prezentu, ponieważ nie musimy martwić się o to, że zostaniemy bez zwrotu pieniędzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl